Layers of Fear: Masterpiece Edition - kompletne wydanie zadebiutuje w listopadzie

Podstawka i dodatek Inheritance w zbiorczym wydaniu pudełkowym.

@ 25.10.2016, 22:46
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Layers of Fear: Masterpiece Edition - kompletne wydanie zadebiutuje w listopadzie

Firma Techland poinformowała o zbliżającym się kompletnym wydaniu gry Layers of Fear, które zadebiutuje 18 listopada. W skład zestawu wejdzie podstawowa wersja polskiego horroru i dodatek Inheritance.

Ponadto, kupując pudełkową edycję Masterpiece Edition możemy liczyć na plakat, artbook oraz cyfrowy soundtrack i fankit. Za to wszystko zapłacimy 59.90 zł. Komplet dostępny będzie jedynie na blaszakach - posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One muszą zadowolić się cyfrowymi wersjami.

Layers of Fear to horror autorstwa polskiego studia Bloober. W grze wcielamy się w malarza będącego w niezbyt dobrej kondycji psychicznej, który przemierza swój mroczny dom próbując ukończyć pewien obraz, mając przy tym liczne urojenia. Dodatek oferuje podobną zabawę, z tym że tym razem wskakujemy w buty córki malarza i poznajemy mroczne wspomnienia z jej dzieciństwa.

Naszą recenzję podstawki przeczytacie tutaj, zaś dodatek zrecenzowaliśmy w tym miejscu.


Sprawdź także:
Layers of Fear

Layers of Fear

Premiera: 27 sierpnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Layers of Fear to horror produkcji polskiego studia Bloober Team.Rozgrywka przenosi nas do XIX wieku, a głównym bohaterem jest malarz, który próbuje ukończyć dzieło swego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   09:55, 26.10.2016
Na pewno się na to skuszę, jak już będę miał sprzęt na którym mógłbym to przejść.