WRC 6: zobaczcie przejazd po odcinkach specjalnych w Finlandii

Finlandia to zawsze i w każdej grze wymagający rajd. Jak wypada ten rajd w WRC 6?

@ 07.10.2016, 14:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

WRC 6: zobaczcie przejazd po odcinkach specjalnych w Finlandii

W sieci pojawił się filmik dotyczący premiery WRC 6 na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Rajdowy tytuł na licencji federacji FIA debiutuje dzisiaj na rynku, toteż warto sprawdzić, jak radzi sobie w praktyce, najlepiej na jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najtrudniejszych rajdów - w Finlandii.

WRC 6 debiutuje z kilkoma istotnymi zmianami, bazującymi w głównej mierze na opiniach społeczności graczy. W porównaniu do stosunkowo krótkich i rozgrywanych na dość szerokich trasach OS-ów z poprzedniej odsłony, w kolejnej części odcinki stały się wyraźnie dłuższe. Drogi są węższe i bardziej wyboiste. W grze poprawiono również model jazdy, system uszkodzeń, oprawę wizualną oraz tryb eSports WRC.

Jeżeli mowa o samym rajdzie Finlandii, to odbywa się od 1951 roku, a od 1973 jest eliminacją Rajdowych Mistrzostw Świata. Event ma miejsce na szutrowych leśnych drogach, na których często występują tzw. hopy, znacząco utrudniające kierowanie samochodem.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo przedstawiający jeden z odcinków specjalnych. Nasza recenzja gry już wkrótce na łamach portalu.


Sprawdź także:
WRC 6

WRC 6

Premiera: 25 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

WRC 6 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych, będących oficjalnym produktem Rajdowych Mistrzostw Świata. Za jej opracowanie odpowiada studio Bigben oraz Kylotonn Games...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?