WRC 6 - odcinki specjalne WRC odwzorowano z pełną zgodnością z oryginałami

W sieci pojawił się film promujący WRC 6, którą w naszym kraju wyda firma Techland. Pokazuje on z jaką pieczołowitością twórcy odwzorowali odcinki specjalne w grze.

@ 03.10.2016, 17:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

WRC 6 - odcinki specjalne WRC odwzorowano z pełną zgodnością z oryginałami

Mamy dobrą wiadomość dla fanów rajdów samochodowych, oczekujących na szóstą odsłonę WRC w wykonaniu włoskiego Milestone i ekipy Kylotonn Games. W sieci pojawiło się wideo pokazujące rozgrywkę we wspomnianym tytule, obrazujące różnice pomiędzy wirtualnymi odcinkami specjalnymi, a ich odpowiednikami w rzeczywistości.

WRC 6, powstające na zupełnie nowym silniku graficznym, trzyma całkiem wysoki poziom. Znając jego możliwości, deweloperzy wpadli na pomysł przeniesienia odcinków specjalnych w skali 1:1. Poniżej możecie zobaczyć rezultaty ich prac i podkręcić apetyt na szutrowe zmagania.

Zainteresowani gracze trafią między innymi na ulice słonecznej Barcelony, gdzie będą musieli wykazać się umiejętnościami, ponieważ przygotowane wydarzenia charakteryzują się bardzo wysokim poziomem trudności. Należy wspomnieć, że jeden z odcinków został umiejscowiony w Polsce, a dokładniej na Arenie Mikołajki.

Premiera WRC 6 zaplanowana została na 7 października bieżącego roku, w wersjach dla PlayStation 4, Xboksów One oraz komputerów osobistych. Jeżeli zdecydujecie się na preorder, otrzymacie wirtualne YARIS WRC, stworzone przez Toyota Gazoo Racing.


Sprawdź także:
WRC 6

WRC 6

Premiera: 25 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

WRC 6 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych, będących oficjalnym produktem Rajdowych Mistrzostw Świata. Za jej opracowanie odpowiada studio Bigben oraz Kylotonn Games...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?