Rayman Raving Rabbids na PC i Xbox 360 opóźnione ?

Amerykańska strona internetowa korporacji Ubisoft została zaktualizowana, i pojawiło się na niej sporo ciekawych informacji dotyczących przyszłych produktów firmy.

@ 27.10.2006, 11:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps2, xbox 360, wii, gba

Rayman Raving Rabbids na PC i Xbox 360 opóźnione ?

Amerykańska strona internetowa korporacji Ubisoft została zaktualizowana, i pojawiło się na niej sporo ciekawych informacji dotyczących przyszłych produktów firmy. Niestety nie wszystko co odczytujemy z nowego planu wydawniczego napawa nas radością. Gra Rayman Raving Rabbids która miała ukazać się w sklepach na przełomie listopada i grudnia 2006 roku została nieco opóźniona na dwie platformy.

W listopadzie zagrają w nią posiadacze konsoli Nintendo Wii, w grudniu szalonymi królikami będą się cieszyć właściciele PlayStation 2. Gracze korzystający z komputerów PC oraz konsoli Xbox 360 zagrają w Rayman Raving Rabbids dopiero w marcu 2007 roku.

■ listopad 2006 (Game Boy Advance i Wii)
■ grudzień 2006 (PlayStation 2)
■ marzec 2007 (PC i Xbox 360)

Rayman Raving Rabbids na PC i Xbox 360 opóźnione ?

Co ciekawe, polski wydawca gry - firma LEM, wciąż utrzymuje grudniową premierę PeCetowej wersji programu, możliwe więc że nastąpiła pomyłka w planie wydawniczym opublikowanym na stronie Ubisoft. Będziemy informować i rozwoju wydarzeń.

Sprawdź także:
Rayman Raving Rabbids

Rayman Raving Rabbids

Premiera: 08 grudnia 2006
PC, PS2, PS3, XBOX, XBOX 360, GC, GBA, WII, DS

Rayman Raving Rabbids jest kolejną częścią słynnej serii gier zręcznościowych, stworzonej przez Michela Ancela. Człowieka odpowiedzialnego za wiele wspaniałych tytułów, n...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?