Resident Evil VII: Biohazard dla PS4 Pro w 4K i z wykorzystaniem HDR

Najnowsza odsłona słynnej sagi będzie dopieszczona do granic możliwości - na to przynajmniej wskazują najnowsze informacje.

@ 14.09.2016, 12:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil VII: Biohazard dla PS4 Pro w 4K i z wykorzystaniem HDR

Zapowiedziane nieco ponad tydzień temu PlayStation 4 Pro zadebiutuje 10 listopada. Konsola dysponować będzie większą mocą obliczeniową od podstawowej wersji, a dzięki temu wesprze zarówno rozdzielczość 4K, jak i technologię HDR. Oba rozwiązania podziwiać będziemy m.in. za sprawą gry Resident Evil VII: Biohazard.

Informacja o 4K i HDR w Resident Evil VII: Biohazard dotarła do nas za sprawą targów TGS 2016 oraz firmy Capcom, która się na nich zjawiła. Oficjele korporacji potwierdzili, że jeśli zdecydujemy się na zakup nowej platformy, będziemy mogli podziwiać jej nowe możliwości. Konieczny jest do tego jednak odpowiedni telewizor.

Premiera Resident Evil VII: Biohazard zaplanowana została na dzień 24 stycznia. Zadebiutuje ono wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W przypadku PlayStation 4 możecie liczyć także na wsparcie PlayStation VR.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?