Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie zapowiedziane, premiera w listopadzie

Ubisoft oficjalnie zapowiedziało Assassin’s Creed: The Ezio Collection - zestaw trzech gier, w których główną rolę odgrywa Ezio.

@ 14.09.2016, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Assassin’s Creed: The Ezio Collection oficjalnie zapowiedziane, premiera w listopadzie

O przeciekach dotyczących Assassin’s Creed: The Ezio Collection pisaliśmy już dwukrotnie. Najpierw kiedy pierwszy raz zauważono coś związanego z tymże zestawem, a potem ponownie, gdy pojawiły się kolejne informacje. Dzisiaj już jednak nie spekulujemy. Ubisoft oficjalnie zaanonsowało przedsięwzięcie.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 już w listopadzie bieżącego roku, mimo że w roku bieżącym asasyni i templariusze mieli się ze sobą nie ścierać. Premierę w USA zaplanowano na 15 listopada, a w Europie na 17 dzień tegoż miesiąca.

W ramach zestawu otrzymamy oczywiście wszystkie gry, w których brał udział słynny Ezio Auditore da Firenze. Każda to pełna kampania dla pojedynczego gracza, jak również wszelka wydana zawartość dodatkowa. Poszczególne rozdziały perypetii Włocha zostały odpowiednio podrasowane.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection to:

Ubisoft kolekcji nie nazywa remasterem, ale wygląda na to, że z takowym mamy do czynienia. Nie jest to bowiem zwykła reedycja, tyle że na obecnych platformach. Pakiet oferuje usprawnioną oprawę wizualną.


Sprawdź także:
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:33, 14.09.2016
Ezio był jest i będzie najlepszym asasynem Szczęśliwy Po obejrzeniu trailera, aż mam ochotę wrócić do trylogii, rewelacyjny klimat Szczęśliwy
0 kudosdabi132   @   15:09, 14.09.2016
O tak, trylogia Ezio to najlepsze części serii. W zasadzie dzięki pierwszemu Assassinowi i tej trylogii polubiłem te gry. Następne gry już nie były takie dobre, Assassin's Creed III był taki sobie, znośny ale nie porwał mnie, a Black Flag w ogóle było jakieś inne, w zasadzie ta część jest grą o piratach i moim zdaniem nie pasowała do tej serii.
0 kudosTheCerbis   @   15:48, 14.09.2016
Oprawa wizualna wygląda teraz jak na PCtach od początku. Dobra robota. :>
0 kudosmrPack   @   19:58, 14.09.2016
Też się zgadzam, że części opowiadające historię Ezio Auditore da Firenze, są najlepsze w całej serii. W szczególności moja ulubiona dwójka. W tym roku nie ma nowej odsłony, ale Assassyńską tradycję wydawniczą trzeba podtrzymać, więc mamy tę oto kolekcję Puszcza oko
0 kudosTheCerbis   @   21:11, 14.09.2016
Tak, dwójka była świetna, jedna z najlepszych odsłon serii. Też mam sentyment.
Dodaj Odpowiedź
Advertisement
 X