The Sims 4 - Miejskie życie kolejnym dodatkiem

W listopadowym rozszerzeniu Simy będą mogły spróbować miejskiego życia.

@ 14.09.2016, 09:44
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

The Sims 4 - Miejskie życie kolejnym dodatkiem

Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny większy dodatek do gry The Sims 4. Mowa tu o rozszerzeniu Miejskie życie, które pozwoli graczom zamieszkać w większej aglomeracji - mieście San Myshuno.

W ramach dodatku otrzymujemy zupełnie nowy teren, podzielony na cztery unikatowe dzielnice. Będziemy mogli zamieszkać w każdej z nich, borykając się z klasycznymi dla mieszczuchów problemami: hałasującymi sąsiadami czy żądnymi terminowych opłat za czynsz administratorami mieszkań. Podczas rozgrywki będziemy mogli wziąć udział w jednym z licznych ulicznych festiwali, wysmarować na ścianie efektowny mural, pośpiewać ze znajomymi w karaoke, pograć na konsoli oraz rozegrać mecz w koszykówkę. Albo po prostu wyskoczyć z przyjaciółką do parku na poranny jogging.

Premiera dodatku Miejskie życie odbędzie się 3 listopada na PC i Mac. Sugerowana cena rozszerzenia to 119 zł.


Sprawdź także:
The Sims 4

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?