Ponad 3 mln osób kupiło dodatek Legion do World of Warcraft

Spory sukces rozszerzenia do prawie 12-letniej produkcji.

@ 08.09.2016, 23:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Firma Blizzard podała pierwsze wyniki sprzedaży dodatku Legion do World of Warcraft. Rozszerzenie debiutowało na rynku 30 sierpnia bieżącego roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jak informują przedstawiciele popularnej Zamieci, w ciągu 24 godzin od momentu premiery, dodatek kupiło aż 3.3 mln graczy. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z wiekowym (choć wciąż popularnym) MMO, wynik ten można uznać za rewelacyjny. Dziś, na przeszło tydzień po premierze rozszerzenia Legion, liczba ta powinna być jeszcze większa.

Dodatek Legion standardowo - wzorem poprzednich rozszerzeń - wprowadza do World of Warcraft sporo nowej zawartości, takiej jak kolejne legendarne przedmioty, zupełnie świeży teren The Broken Isles podzielony na 6 krain, podniesienie maksymalnego levelu do 110 czy nowego bohatera - Demon Huntera. Nie brakuje oczywiście kolejnych questów czy nowych przeciwników do ubicia, a także świeżych rajdów i dungeonów do przemierzenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLysander   @   12:54, 09.09.2016
Cytat: Dirian
Biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z wiekowym (choć wciąż popularnym) MMO, wynik ten można uznać za rewelacyjny.


A gdyby taki wynik miała inna gra, nie będąca wiekowa, to nie można by go uznać za rewelacyjny? ;) Poza tym nie "wciąż popularnym", a raczej "nadal najpopularniejszym" MMO Szczęśliwy
0 kudosDirian   @   13:03, 09.09.2016
Cytat: Lysander
A gdyby taki wynik miała inna gra, nie będąca wiekowa, to nie można by go uznać za rewelacyjny? ;)

Jasne że można. Bardziej chodziło mi o zaakcentowanie tego, że mimo wieku gry, bardzo dużo ludzi kupiło dodatek Uśmiech

A co do popularności - pewnie tak, choć od długiego czasu Blizzard nie udostępnia info o liczbie osób opłacających abonament.