Karolina Pilarczyk pokazuje na czym polega drifting w Assetto Corsa

Popularna polska mistrzyni driftingu promuje grę Assetto Corsa.

@ 01.09.2016, 16:43
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Karolina Pilarczyk pokazuje na czym polega drifting w Assetto Corsa

Karolina Pilarczyk to urodziwa i utalentowana kobieta, która zakochała się w motoryzacji. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim driftingu i zdecydowano się ją poprosić o pomoc w promowaniu premiery Assetto Corsa.

W ramach zawodów Drift Masters Grand Prix gościmy świetnych zawodników zarówno z naszego kraju, jak i zagranicy. Pośród przedstawicieli Polski znajduje się utalentowana Karolina Pilarczyk, która ściga się nie tylko w prawdziwych samochodach, ale również wirtualnych.

Techland wykorzystał ten fakt i zaprosił Karolinę "Polish Drift Girl" Pilarczyk do współpracy przy nowym, wyścigowym produkcje wypuszczonym na rynek kilka dni temu. Tak powstało efektowne wideo, w którym Karolina tłumaczy podstawy driftingu, opowiada o co chodzi w "całowaniu ściany" oraz prezentuje swoje umiejętności, zarówno na żywo, jak i wirtualnie.


Sprawdź także:
Assetto Corsa

Assetto Corsa

Premiera: 19 grudnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Assetto Corsa to kolejna gra wyścigowa od niezależnego, włoskiego studia Kunos Simulazioni. Produkcja dedykowana jest jedynie komputerom klasy PC i korzysta z zaawansowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   17:48, 01.09.2016
Ja nic tu nie słyszałem o podstawach driftingu, a pocałować ścianę to każdy umie, a niektórzy nawet potrafią przechodzić przez ściany.Szczęśliwy