Assassin's Creed: The Ezio Collection z kolejnym przeciekiem

Reklama Assassin's Creed: The Ezio Collection została zauważona przez pracownika jednego ze sklepów, który zrobił zdjęcie i puścił do sieci.

@ 01.09.2016, 11:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps4, xbox one

Assassin's Creed: The Ezio Collection z kolejnym przeciekiem

Assassin's Creed: The Ezio Collection po raz pierwszy usłyszeliśmy blisko dwa tygodnie temu, kiedy wpis dotyczący klasyfikacji wiekowej tego produktu trafił do odpowiednika PEGI w Korei Południowej. Po niedługim czasie do sieci trafił kolejny przeciek dotyczący pakietu remasterów Assassin's Creed IIBrotherhood i Revelations - zdjęcie reklamy, która trafiła do jakiegoś francuskiego sklepu, a jego pracownik postanowił się nią podzielić z serwisem Gameblog.fr.

Wedle informacji zawartych w jednym z tematów na forum NeoGAF gry w Assassin's Creed: The Ezio Collection będą działały w rozdzielczości 1080p i ze stałą płynnością 30 klatek na sekundę. Wydanie ma zawierać, oprócz oczywiście trzech wspomnianych gier, wszystkie dodatki wydane do "trylogii Ezio" oraz 2 animowane filmy opowiadające poboczne historie najsłynniejszego reprezentanta rodu Auditore - Ascendance oraz Embers.

Jak doskonale wiemy, w tym roku jest - przynajmniej teoretycznie - przerwa od serii Asssassin's Creed. Wszystko w związku ze zmienieniem przed firmę Ubisoft polityki dotyczącej tego cyklu. Do tej pory otrzymywaliśmy rokroczne premiery, ale przez pewne względy (zapewne przy współudziale fanów, którzy czuli przesyt materiału) pełnoprawna odsłona AC zadebiutuje dopiero w 2017.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   13:51, 01.09.2016
Ciekawe ile będą chcieli za taki zestaw?
Mała uwaga: Ezio był przedstawicielem rodu Auditore, nie da Firenze. Da Firenze to po naszemu: Z Florencji, czyli Ezio Auditore z Florencji.
0 kudosMaterdea   @   13:56, 01.09.2016
Cytat: dabi132
Mała uwaga: Ezio był przedstawicielem rodu Auditore, nie da Firenze. Da Firenze to po naszemu: Z Florencji, czyli Ezio Auditore z Florencji.
Racja! "Dwójka" była grana już dawno i zapomniałem!
0 kudosTheCerbis   @   15:43, 01.09.2016
Jeśli ma być tylko pobita rozdzielczość to zgaduję, iż wydanie będzie konsolowe? Raczej nie przeniosą gier na nowe silniki czy nie zremasterują pod kątem PC? Nie żeby było to potrzebne, bo według mnie nie jest.