Finał Letnich Rozgrywek w League of Legends już za niespełna dwie godziny!

Jeśli lubicie imprezy e-sportowe, koniecznie zerknijcie na finał Letnich Rozgrywek w League of Legends, którego zwycięzcy wezmą udział w finale Mistrzostw Świata!

@ 28.08.2016, 15:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Finał Letnich Rozgrywek w League of Legends już za niespełna dwie godziny!

Na krakowskiej Tauron Arenie organizowane są obecnie Finały Letnich Rozgrywek w League of Legends. Wczorajsze potyczki dobiegły końca, a na dzień dzisiejszy zaplanowano wielki finał. Wezmą w nich udział dwie drużyny: SPLYCE oraz G2 ESPORTS.

Stram w chwili pisania niniejszej wiadomości nie jest jeszcze dostępny, ale pojawi się niebawem na tej stronie. Pamiętajcie, że impreza startuje o godzinie 17:00, a zatem warto wówczas albo nieco wcześniej zerknąć na witrynę ze wspomnianego przed momentem linku.

Jeśli nie jesteście w stanie oglądać imprezy, bądźcie z nami. Nasz specjalista od League of Legends wkrótce dokładnie rozpisze wszystkie potyczki, abyście mieli jasność kto wygrał i dlaczego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?