Detale o Mass Effect: Andromeda ujawnione zostaną w odpowiednim momencie; jest szansa na remaster trylogii

Jeśli chcielibyście zagrać w remaster pierwszych trzech części Mass Effect, to być może takowy powstanie. O Mass Effect: Andromeda deweloperzy jeszcze nie są gotowi opowiadać.

@ 17.08.2016, 09:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Detale o Mass Effect: Andromeda ujawnione zostaną w odpowiednim momencie; jest szansa na remaster trylogii

Wszyscy wciąż czekają na konkretne informacje na temat Mass Effect: Andromeda. Niestety na temat produkcji wciąż wiemy niewiele i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Podczas gamescom 2016 deweloperzy nie planują ujawniać niczego.

Jak tłumaczy Electronic Arts, wszystko rozbija się o marketing. Szef EA Studios, Patrick Soderlund, powiedział w rozmowie z Gameinformerem, że wydawca skupia się obecnie na tym, co zadebiutuje jesienią bieżącego roku, a Mass Effect: Andromeda trafi do sprzedaży dopiero w roku 2017.

"Obecnie skupiamy się na dużych tytułach dla [października do grudnia), a kiedy z nimi skończymy przerzucimy się na Mass Effect. Zobaczycie więcej wkrótce".

"Wróciłem właśnie z krótkich wakacji i przeszedłem pierwsze trzy godziny gry. Jest w pełni grywalna i nie ma tu powodów do zmartwień, 'Czemu jej nie pokazują'? Chodzi o to, aby gra była dobrze promowana w odpowiednim czasie".

W tym samym wywiadzie Soderlund delikatnie dał znać, że Electronic Arts może zmienić zdanie, jeśli chodzi o remaster trylogii Mass Effect. Mimo że jakiś czas temu wydawca nie patrzył przychylnie na tego typu koncepcję, wzrost zainteresowania remasterami sprawił, że zaczyna je rozważać. Pieniążków nigdy za dużo, prawda?


Sprawdź także:
Mass Effect

Mass Effect

Premiera: 20 listopada 2007
XBOX 360, PC, PS3

Mass Effect jest grą RPG, stworzoną przez posiadające świetną reputację ekipę BioWare. Firma od początku zapowiadała, że nie zamierza jednak tworzyć hardkorowego przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:26, 17.08.2016
Jeśli zremasterowana trylogia byłaby dostępna razem ze wszystkimi dodatkami, to bym się skusił tylko ze względu na nie Dumny Chociaż znając EA na pewno by wymyślili jakąś wymówkę by dlc nie dodali lub były do kupienia osobno w wysokich cenach.
0 kudosshuwar   @   11:57, 17.08.2016
O kurcze... to by było coś.
Mass Effect trylogia, to jest mój top wsechczasów, ale nie dałem rady już 3 raz jej przejść. Za duża powtarzalność, wiem już chyba wszystko co za rogiem... ale remaster grafiki pewnie dałby nowe bodźce.
0 kudosremik1976   @   12:02, 17.08.2016
Ja bym nawet kupił, ale takie zbiorcze wydanie w dobrej cenie i oczywiście z wszystkimi dodatkami na płycie.
0 kudosJackieR3   @   15:16, 17.08.2016
Tja. Delikatnie dał znać że może.......
0 kudosMicMus123456789   @   15:38, 17.08.2016
Remaster to przydałby się części pierwszej reszta nadal jest dobra Szczęśliwy Nie ma co liczyć, że takie wydanie czy pojedynczy remaster zawierałby DLC. Nawet wydane już jakiś czas temu zbiorcze Mass Effect Trylogia nie zawierało płatnych DLC.
Dodaj Odpowiedź