Kozacy 3 zadebiutują 20 września

Studio GSC Game World ogłosiło, że Kozacy 3 zadebiutuje na komputerach osobistych 20 września.

@ 20.07.2016, 17:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Kozacy 3 zadebiutują 20 września

To, że seria Kozacy powraca, wiedzieliśmy od blisko roku - w maju 2015 została zapowiedziana trzecia część tego cyklu. I choć Kozacy 3 różnią się nieco od typowej kontynuacji, to mimo wszystko posiadają pełnoprawną "trójkę" w tytule. Chodzi bowiem o słowa producenta gry, Evgeniya Grigorovicha z GSC Game World:

"Zdecydowaliśmy się zrobić remake pierwszych Kozaków z wszystkimi oryginalnymi rozwiązaniami tej gry (...)" - stwierdza Grigorovich - "(...) ale także dać graczom o niebo lepszą grafikę oraz nową historię. Myślę, że wielu graczy, którzy byli zbyt młodzi, aby grać w 2001 roku w Kozaków będą dosłownie pod wrażeniem tego klasycznego RTS'a" - cytując za informacją z zeszłego roku.

Koniec końców studio GSC Game World, autorzy m.in. serii S.T.A.L.K.E.R., ogłosiło datę premiery swojego kolejnego dzieła. Trzecia odsłona niezwykle popularnej w naszym kraju serii historycznych strategii zadebiutuje już 20 września na komputerach osobistych! Kozacy 3 trafią do Polski dzięki firmie CDP.pl w polskiej wersji językowej (napisy).


Sprawdź także:
Kozacy 3

Kozacy 3

Premiera: 20 września 2016
PC

Kozacy 3 to kolejna odsłona serii historycznych strategii od ukraińskiego studia GSC Game World - autorów m.in. cyklu S.T.A.L.K.E.R. Tym razem powrót do marki wykreowanej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?