Przejażdżka po torze Silverstone w F1 2016

Codemasters powoli rozpędza machinę marketingową F1 2016.

@ 12.07.2016, 17:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Przejażdżka po torze Silverstone w F1 2016

Opublikowano najnowszy materiał z licencjonowanej gry wyścigowej F1 2016 studia Codemasters. Przejazd po torze Silverstone w Wielkiej Brytanii jest bardzo efektowny i pokazuje, jaki postęp poczyniono względem poprzednich części serii opartych na starszej wersji silnika graficznego EGO.

Jak zauważycie poniżej, produkcja działa bardzo płynnie. Otrzymaliśmy też kompleksowo przygotowane wirtualne otoczenie oraz efektownie zrealizowane bolidy. Stanowi to odpowiedź na zarzuty fanów. Ostatnim odsłonom serii głównie bowiem za lokacje się obrywało. Ich kiepskie wykonanie kontrastowało z fantastycznie zaprojektowanymi maszynami. Teraz się to zmienia i szczególnie uwydatniono to na torach wyścigowych, gdzie trybuny nabierają życia, a wokół jest więcej obiektów, drzew i pagórków.

F1 2016 pozwoli graczom nie tylko podziwiać świetnie przygotowaną oprawę graficzną, ale również rozegrać aż 10 w pełni licencjonowanych sezonów naszym własnym zawodnikiem. Będziemy mogli przystąpić do zespołu, aby później zmieniać barwy klubowe na te coraz lepsze i bogatsze. Sama rozgrywka w porównaniu z poprzednimi odsłonami nie ulega zmianie. Nadal mamy symulacyjny model jazdy, ale przyswajalny dla większości graczy. Oczywiście zachowane zostały systemy trakcji wozów, dynamicznie reagującego na nasze poczynania zawieszenia oraz wpływu opon (i ciśnienia w nich) na tor jazdy.

Gra Codemasters pojawi się na rynku 19 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One oraz blaszakach.


Sprawdź także:
F1 2016

F1 2016

Premiera: 16 sierpnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

F1 2016 to kolejna część szanowanej serii gier wyścigowych opartych na oficjalnej licencji Formula 1 Group.Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, tak i tym razem za prod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   20:19, 12.07.2016
Fakt, grafika wygląda płynnie i w miarę realistycznie, chociaż do tego co możemy oglądać w telewizji w czasie transmisji jeszcze brakuje.
W końcu w grze dostępne będzie okrążenie formujące, ręczny start przez co trzeba kontrolować obroty silnika na starcie oraz kontrola bolidu w czasie zjazdu do alei serwisowej. Oby to co zapowiadają deweloperzy znalazło się w grze, bo gracze stracą do nich zaufanie.
0 kudosshuwar   @   11:17, 18.07.2016
A to zachodzące słońce, co tam robi? Wyścig jak i testy na Silverstone odbywają się latem gruuuubo przed wieczorem Uśmiech
0 kudosJackieR3   @   11:19, 18.07.2016
Była poważna awaria bolidu ,silnika nie umieli znaleźć to im zeszło do wieczora. Uśmiech