E3 '16: Hawken zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One - jest nowy zwiastun

Jeśli zawsze mieliście ochotę sprawdzić Hawken, ale nie chcieliście grać na PC, wkrótce będziecie mieć alternatywę!

@ 14.06.2016, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '16: Hawken zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One - jest nowy zwiastun

Niedługo przed konferencją Sony przedstawiciele korporacji przepytywali różnych deweloperów niezależnych w związku z ich najbliższymi fanami. Wśród tychże deweloperów było też studio Reloaded Games, pod którego skrzydłami obecnie rozwijana jest gra Hawken.

Tytuł oferuje pojedynki potężnymi mechami, a jeśli macie na takowe ochotę, to wiedzcie, że wkrótce będziecie mogli je stoczyć nie tylko na blaszakach, ale również na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z tej okazji deweloper oraz wydawca, firma 505 Games, przygotowali niedługi zwiastun.

Materiał sprawnie pokazuje najważniejsze cechy portu, zachęcając oczywiście do sprawdzenia projektu. Konsolowy Hawken, podobnie jak PeCetowy, jest w pełni darmowy. W tym momencie nie wiemy niestety kiedy będzie można przystąpić do zabawy. W zwiastunie mamy jedynie enigmatyczne "Coming soon".


Sprawdź także:
Hawken

Hawken

Premiera: 14 lutego 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Hawken to pierwszoosobowa strzelanka multiplayer utrzymana w modelu biznesowym free to play (darmowa z opcjonalnymi zakupami w sklepiku wewnątrz gry), gdzie gracz zasiada...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?