E3 '16: Twórcy ujawnili nowy gameplay z Friday the 13th

Najnowszy stream od developerów growej adaptacji Piątku Trzynastego pozwolił nam zobaczyć zamaskowanego Jasona Voorheesa w akcji.

@ 13.06.2016, 12:09
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

E3 '16: Twórcy ujawnili nowy gameplay z Friday the 13th

Korzystając z elektrycznej atmosfery wykreowanej przez trwające targi E3, developerzy z Gun Media zademonstrowali na specjalnym streamie pierwszy obszerniejszy gameplay z powstającego w czeluściach studia Friday the 13th: The Game.

Zgodnie z oczekiwaniami i wcześniejszymi zapowiedziami, Jason Voorhees będzie w najnowszej, cyfrowej adaptacji kultowych horrorów istną maszyną do zabijania. Zamaskowany oprawca dysponować będzie bowiem nie tylko nadnaturalną siłą i wytrzymałością, ale również zestawem zdolności ułatwiających lokalizację i eksterminację opiekunów obozu, w których również wcielą się inni gracze. Ci ostatni nie mogą równać się z głównym antagonistą - wnioskując po opisie twórców i nowym materiale młodziaki będą specjalizować się w uciekaniu i chowaniu przed monstrualnym antagonistą.

Poza kilkoma krwawymi egzekucjami i demonstracją detektywistycznego zmysłu Jasona, poniższy trailer pozwala nam również rzucić okiem na klimatyczną, wirtualną rekreację znanego z filmów Camp Crystal Lake. Premierę gry na PS4, Xboksy One oraz PC-ty oraz zaplanowano wstępnie już na tegoroczną jesień.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?