E3 '16: W ukrytym przekazie Bethesda ujawniła kontynuację Wolfenstein: The New Order?

Wydawca nie przedstawił gry na swojej konferencji, ale być może zobaczymy ją na którejś z pozostałych.

@ 13.06.2016, 09:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '16: W ukrytym przekazie Bethesda ujawniła kontynuację Wolfenstein: The New Order?

Mimo wcześniejszych plotek na temat tego, że Bethesda pokaże w trakcie swojej konferencji Wolfenstein 2 tak się nie stało. Nie oznacza to jednak, że projekt nie powstaje. Niektórzy uważają nawet, że wydawca delikatnie dał nam znać, że jest wręcz odwrotnie - chociaż najpewniej była to zwykła wpadka.

Otóż redakcja portalu PCGamesN zauważyła, że na ekranie, który był widoczny przed rozpoczęciem konferencji korporacji widoczna była lista katalogów, z których pochodziły zwiastuny. Większość folderów dawała jasno do zrozumienia, że mamy do czynienia z ujawnionymi wcześniej projektami. Jeden katalog się jednak wyróżniał.

Jak zobaczycie na fotce poniżej zwie się on New_Colossus, a jest w pobliżu folderów związanych z serią Wolfenstein. Widnieje przy nim premiera ■■-■■-■■, czyli po prostu jej brak. Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia, m.in. to związane z Alicją Bachledą-Curuś, która przyznała, że pracuje nad drugą częścią serii Wolfenstein, najprawdopodobniej jest coś na rzeczy.

Przed nami kilka kolejnych konferencji w ramach E3 2016, być może na którejś z nich ujrzymy produkcję. Jeśli nie, to zawsze jest szansa na to, że pojawi się ona na jednej z licznych imprez, zapowiedzianych do końca bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:08, 13.06.2016
Tak zwany wyciek kontrolowany Dumny Nazwę prawdopodobnie już znamy, a teraz czekamy na oficjalną zapowiedź i datę premiery Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   13:09, 13.06.2016
Pewnie w tym roku się jeszcze wyjaśni co z kolejną częścią.
0 kudosshuwar   @   07:58, 14.06.2016
No jasne... przez przypadek im to wpadło Uśmiech
To ciekawe czemu nie mieli tam katalogu o nazwe "dupa", bo chyba każdy go ma i to w różnych odmianach, a to jako "dupa2", a to jako "dupadupa" ... Uśmiech
0 kudosJackieR3   @   11:26, 14.06.2016
I będzie można grać Alicją.? Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy A główny złol będzie miał gębę Farrella? Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy