E3 '16: Electronic Arts ma ambitne plany dla gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen

Jeśli mało Wam było gier nawiązujących do uniwersum Gwiezdnych Wojen, to wkrótce możecie mieć ich dość.

@ 12.06.2016, 23:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts ma bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o gry z serii Gwiezdnych Wojen. Wiele studiów wydawcy nad takowymi pracuje i choć na EA Play nie pokazano nic konkretnego, fani sagi mogą już zacierać łapki.

Aby opowiedzieć co nieco na temat przyszłości Star Wars w rękach EA na scenę wyszła Jade Raymonds. Zdradziła ona, że korporacja szykuje naprawdę konkretną ofensywę:

  • W przyszłym roku dostaniemy kolejną odsłonę serii Battlefront;
  • W roku 2018 zadebiutować powinna gra akcji, osadzona w uniwersum George'a Lucasa, stawiająca duży nacisk na narrację oraz tryb dla jednego gracza, a opracowywana przez Visceral Games.
  • Zupełnie nowy tytuł opracowuje też Respawn Entertainment. Ma być on strzelanką TPP.

Jakiś tam niewielki zarys nadchodzących projektów możecie zobaczyć zerkając na poniższy materiał filmowy. Podekscytowani?


Sprawdź także:

Star Wars: Battlefront 2015

Premiera: 17 listopada 2015
PS4, XBOX ONE, PC

Star Wars: Battlefront to kolejna odsłona gier akcji, osadzonych w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Jest to zarazem pierwsza część przygotowana przez EA DICE,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   23:21, 12.06.2016
Coz, wolalbym aby Visceral zajelo sie nowym Dead Space albo nowym IP w klimacie horroru. Widac ze EA nie chce podejmowac sie ryzyka i stawia na znane marki dla masowego odbiorcy - FIFA, Star Wars, Madden i Battlefield. Z ich katalogu chyba juz nic mnie nie interesuje.
0 kudosGuilder   @   00:08, 13.06.2016
Cytat: Lucas-AT
Coz, wolalbym aby Visceral zajelo sie nowym Dead Space
O to to to! Czwarty rok już leci, jak na to czekam.
0 kudosLucas-AT   @   01:54, 13.06.2016
Cytat: Guilder
Cytat: Lucas-AT
Coz, wolalbym aby Visceral zajelo sie nowym Dead Space
O to to to! Czwarty rok już leci, jak na to czekam.

No widzisz, a EA zlecilo im zrobienie Hardline, ktory okazal sie lekko mowiac nieudany. "Policjanci i zlodzieje" mieli przyciagnac Januszy gamingu. To cala taktyka EA.
0 kudosshuwar   @   08:14, 13.06.2016
Granie zacząłem od przygody z tytułami związanymi z SW. Miały klimat, który pozwalał wciągnąć się w grę w całości i poczuć się jej częścią.

Patrząc po tym co się dzieje ze SW po kupieniu LucasArts przez Disneya... chyba zaczynam zapominać o moim zamiłowaniu do gier ze świata SW. Nie liczę na wiele w 2018, czuję, że będzie to jakiś cukierkowy tytuł dla dziecka i ojca - ot takie rodzinne granie... A ja nie tego szukam. Chcę realizmu. Życie nie jest cukierkowe, nawet te we Wszechświecie Dumny
0 kudosJackieR3   @   10:43, 13.06.2016
Tja.Moce,szmoce,świetlówki i realizm. Zdziwiony Ile realizmu może być w bajce?
Wiem że Amerykanie wierzą że to na faktach autentycznych no ale my trochę mądrzejsze som. Dumny
Dodaj Odpowiedź