Zwiastun fabularny Homefront: The Revolution

Premiera Homefront: The Revolution już naprawdę blisko. Poniżej możecie zerknąć na zwiastun fabularny ukazujący grę.

@ 12.05.2016, 13:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zwiastun fabularny Homefront: The Revolution

Deep Silver opublikowało zwiastun fabularny, prezentujący Homefront: The Revolution. Materiał zdradza nieco szczegółów na temat wątku fabularnego, jaki znajdziemy w ramach trybu dla pojedynczego gracza.

Premiera Homefront: The Revolution nastąpić ma już 17 maja (3 dni później w Polsce), a to oznacza, że najwyższy czas, aby twórcy zaczęli mówić coś na temat wątku fabularnego. W tym celu przygotowano zwiastun, z którego poznajemy głównego protagonistę oraz jego motywacje.

Sama gra historię niejakiego Ethana Brady'ego (bohater) zaprezentuje nam w trakcie ponad 30-godzinnej kampanii. Przynajmniej tak twierdzą projektanci. Czy mówią prawdę przekonamy się już za kilka dni. Gra dostępna będzie na PC, PS4 i Xboksie One - u nas za sprawą firmy Techland.


Sprawdź także:
Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Premiera: 17 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Homefront: The Revolution to kontynuacja wydanej przez firmę THQ strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby. Tym razem za tytuł odpowiedzialny jest brytyjski oddział korpo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgarth82   @   00:16, 13.05.2016
Fabuła ciekawa, a i grafika przyjemna dla oka. Jest potencjał na kawał solidnej gry.
0 kudosJackieR3   @   09:54, 13.05.2016
Powiem że fabuła doprowadziłaby mnie do torsji tak jak prawie ten gościu na koniec z amerykańską flagą ale już może lepsze to niż ten nowy Doom. Poirytowany
0 kudoskehciu   @   10:56, 13.05.2016
Obserwuję tą produkcję od pierwszych wzmianek, bo jedynka mimo, że słaba to miała potencjał. Mam nadzieję, że pierwsze opinie na temat The Revolution nie są wiarygodne i otrzymamy solidny produkt (bardzo na to liczę). Zwiastun dobry, ale nie ma czym się zachwycać.