Oryginalne Silent Hill zostało odtworzone na silniku graficznym Unreal Engine 4

Kultowy horror Konami sprzed lat zremasterowany" w domowych warunkach na Unreal Engine 4.

@ 10.05.2016, 18:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Oryginalne Silent Hill zostało odtworzone na silniku graficznym Unreal Engine 4

Kilkunastosekundowe nagrania wideo niejednokrotnie potrafiły rozbudzać emocje wśród graczy. Szczególnie jeśli chodziło o nie do końca oficjalne, dryfujące na sentymentach i pragnieniach fanów materiały. Takowy właśnie się pojawił, a dotyczy gry Silent Hill z pierwszego PlayStation.

Autorem filmiku prezentującego zremasterowanego na Unreal Engine 4 klasyka jest niejaki James Brady. Mężczyzna chciał nagraniem złożyć hołd Konami i Hideo Kojimie. Słynnemu projektantowi głównie za znakomite demo anulowanego Silent Hills. Co ciekawe, wizja twórcy odświeżonej wersji oryginału pokrywa się z tym, jaki pomysł na tę markę miał ekscentryczny Japończyk.

Zdaje się też, że całość mogłaby się naprawdę udać. Jeżeli wydawca chciałby remasterować jakąkolwiek grę ze swojego portfolio, to Silent Hill znakomicie się do tego nadaje. Próżno szukać lepszego survival horroru.


Sprawdź także:
Silent Hill

Silent Hill

Premiera: 31 stycznia 1999

Silent Hill to pierwsza część cyklu gier typu survival horror, w której główną wytyczną gracza jest przetrwać, lecz nie jest to zadanie łatwe, bowiem akcja rozgrywa się w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?