Dark Souls III otrzymało moda upodabniającego grafikę do tej z Limbo

Jeśli lubicie mroczną, czarno-białą oprawę wizualną, i wciąż gracie w Dark Souls III, to zaciągnijcie moda Limbo dla projektu From Software.

@ 10.05.2016, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dark Souls III otrzymało moda upodabniającego grafikę do tej z Limbo

Co powiecie na oprawę żywcem wyjętą z Limbo i przerzuconą do Dark Souls III? Jeśli to coś, co potencjalnie mogło by Was zainteresować, to mamy dobre wieści. Modder, który wcześniej przygotował moda Limbo dla Dark Souls powraca. Tym razem wziął jednak na warsztat Dark Souls III.

Bez większego zaskoczenia, po zaaplikowaniu moda oprawa wizualna DS3 zmienia się nie do poznania. Wszystko staje się dość abstrakcyjne oraz czarno-białe, pod wieloma względami naprawdę estetyczne i unikatowe. Niestety wszystko też dość mocno się ze sobą zlewa, co oznacza, że trudno zauważyć przeciwników oraz ciała do przeszukania.

Nikt na szczęście nie twierdzi, że macie grać z zaaplikowanym modem. Możecie sprawdzić go w ramach ciekawostki, zaciągając konieczne dane z tego miejsca. Jeśli zaś gracie w Dark Souls III i chcecie poznać jak najwięcej jego sekretów koniecznie zerknijcie do naszego poradnika. Jest już praktycznie wykończony. Składa się na niego ponad 100 stron, a wszystkie całkowicie za darmo do Waszej dyspozycji.


Sprawdź także:
Limbo

Limbo

Premiera: 21 lipca 2010
XBOX 360, PC, PS3, PSV, MOB

Limbo to dość nietypowa gra platformowa, która oferuje czarno białą oprawę wizualną. Za produkcję odpowiedzialne jest studio PlayDead. W grze wcielamy się w postać mło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?