Electronic Arts zapowiedziało NHL 17

Seria NHL wciąż pozostaje konsolowym ekskluzywem.

@ 27.04.2016, 19:14
ps4, xbox one

Electronic Arts zapowiedziało NHL 17

Gracze komputerowi będą musieli kolejny raz obejść się ze smakiem hokejowych rozgrywek w wirtualnej formie. Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało grę NHL 17, która, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, wydana zostanie wyłącznie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Producenci nie podali daty premiery produkcji, ale najprawdopodobniej krążek z grą zawita do sklepów gdzieś w okolicy września bieżącego roku. Przy okazji zapowiedzi, ruszyło specjalnie głosowanie, dzięki któremu możemy wybrać gwiazdę tegorocznej okładki. Pierwsza z trzech rund plebiscytu zakończy się drugiego maja i właśnie wtedy poznamy zwycięzce rywalizacji między Joe Pavelskim (San Jose Sharks) a Anze Kopitarem (LA Kings). Na podlinkowanej stronie zanjdziecie pozostałe pary pojedynków.

Poniżej krótki zwiastun NHL 17:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   21:21, 27.04.2016
Mi tam nie szkoda. Poza okładaniem się po gębach ten sport nie jest w stanie wywołać u mnie jakichkolwiek emocji poza nudą. Mała strata. Bardziej ubolewam, że na PCta nie ma FIFy Street, która jest i taka taka sobie. Jednak zawsze by było miło przenieść się na halę i porobić jakieś triki tak dla odmiany od Ultimate Team Dumny Jakieś tam NHL, NFL, golfy i inne NBA w ogóle mnie nie jarają. Pograłbym w jakąś siatkówkę z prawdziwego zdarzenia, ale chyba za trudne do zrobienia skoro nikt nie potrafi z tego sportu zrobić porządnej dużej gry.
0 kudosJackieR3   @   08:04, 28.04.2016
Fakt.Jak czegoś nie da rady w Ameryce sprzedać to już kicha i żaden duży producent się tym nie zajmie.
Hokeja bym się nie czepiał bo jednak ma sporą popularność na świecie ,zresztą grałem w jakąś część i w sumie fajnie się grało.Natomiast takie NFL to dla wszystkich poza USA nisza ale i tak bardziej się opłaca wydawać niż siata czy ręczna.