Grim Dawn - narzędzia do modowania pod koniec tygodnia

Narzędzia, które pozwolą fanom współtworzyć świat Grim Dawn - a więc tworzyć mody - zadebiutują pod koniec obecnego tygodnia.

@ 25.04.2016, 15:15
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Grim Dawn - narzędzia do modowania pod koniec tygodnia

Studio Crate Entertainment ogłosiło, że narzędzie dedykowane tworzeniu modów do Grim Dawn zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu - spodziewać się powinniśmy pod jego koniec. Deweloperzy ogłosili również, że oprogramowanie będzie niemalże kopią 1:1 w stosunku do tych, które sami - podczas tworzenia gry - używali.

Grim Dawn to oldschoolowa produkcja cRPG, która nawiązuje do takich klasyków, jak serie Baldur's Gate czy Diablo. Mamy do czynienia z połączeniem głębokiej, wymagającej fabuły z dynamiczną rozgrywką - zabijanie oponentów powoduje wypadanie z nich łupów, które - tak, jak miało to miejsce w wymienionym Diablo - mają swoje stopnie rzadkości, statystyki etc.

Dzieło twórców m.in. Titan Questa przedstawia mroczną historię świata Cairn, które jest areną potyczek dwóch nieznanych mocy. Gatunek ludzki jest już dawno na wymarciu, a garstka nielicznych ocalałych jest porozrzucana po całej krainie.


Sprawdź także:
Grim Dawn

Grim Dawn

Premiera: 25 lutego 2016
PC

Grim Dawn jest dziełem studia Crave Entertainment, w którym po rozpadzie Iron Lore (twórca Titan Quest) znaleźli się dawni pracownicy tego dewelopera. Wspomnienie tutaj o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?