ARK: Survival of the Fittest - e-sportowa odmiana Survival Evolved na PlayStation 4 i PC

Właśnie zapowiedziano ARK: Survival of the Fittest - e-sportową wersję ARK: Survival Evolved! Na zamkniętą arenę wrzucani są 72 gracze, zaś teren walk regularnie się zmniejsza. Tytuł zadebiutuje 19 lipca (wczesny dostęp) na PlayStation 4; na PC jest już dostępny. Za produkcję odpowiada studio Wildcard.

@ 22.04.2016, 14:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

ARK: Survival Evolved od studia Wildcard to niemały fenomen gatunku survivali. Tytuł zgrania kolejnych fanów, mimo iż jeszcze nie zadebiutował w pełnej wersji. Nie przeszkadza to jednak twórcom w uruchamianiu kolejnych inicjatyw związanych ze swoim magnum opus. W końcówce zeszłego roku Survival Evolved, w formie wczesnego dostępu, zadebiutowało na konsoli Xbox One (po komputerach osobistych i PlayStation 4), zaś dziś deweloperzy zapowiedzieli spin-off - Survival of the Fittest - tylko na PlayStation 4 i pecety!

ARK: Survival of the Fittest to e-sportowa forma bazowej produkcji. Dzieło Wildcard to, jak sami określili, "multiplayer online survival arena" - w skrócie M.O.S.A. Na zamkniętą arenę wrzucanych jest 72 graczy, a każdy z nich walczy przeciwko sobie. Aby nie było zbyt nudno, to dostępny teren będzie się regularnie kurczył, jeszcze bardziej popychając ku sobie walczących. Starcie zakończy się w momencie pozostania przy życiu ostatniego zawodnika.

Oprócz klasycznego multiplayera (który został opisany powyżej), twórcy zapowiedzieli też możliwość treningu z botami, a także lokalną kooperację na podzielonym ekranie. Tytuł zadebiutuje, również jako wczesny dostęp, na PlayStation 4 już 19 lipca (wersja na PC jest już dostępna od 16 marca)!

Zapowiedzi ARK: Survival of the Fittest towarzyszyły pierwsze screenshoty oraz zwiastun - wszystko załączamy poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?