Sherlock Holmes: The Devil's Daughter opóźnione; nowy gameplay i grafiki

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter otrzymało nowy gameplay oraz screenshoty, zaś studio Frogwares poinformowało o przesunięciu daty premiery gry - na 10 czerwca bieżącego roku.

@ 14.04.2016, 15:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter opóźnione; nowy gameplay i grafiki

Dwie wiadomości - dobra i zła. Pierwszą z nich jest to, że Sherlock Holmes: The Devil's Daughter otrzymał dziś nowy zapis rozgrywki oraz kilka dodatkowych screenshotów. Dzięki temu możemy uświadczyć się w przekonaniu, że pomimo wykorzystania przez studio Frogwares leciwego silnika Unreal Engine 3 nowy Sherlock będzie wyglądał naprawdę przyzwoicie!

Drugą z kolei jest informacja o przesunięciu daty premiery gry - z zaplanowanego 27 maja na 10 czerwca! Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

[Chwyć i przewijaj fotki]Galeria

Sprawdź także:
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Premiera: 10 czerwca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to kolejna odsłona serii wirtualnych przygód najsłynniejszego detektywa popkultury - Sherlocka Holmesa. Za produkcję odpowiada studi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?