Enter the Gungeon z 200 tys. sprzedanych egzemplarzy

Studio Dodge Roll jest zadowolone z udanego debiutu.

@ 12.04.2016, 21:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4

Zbierająca bardzo pozytywne opinie gra Enter the Gungeon znalazła, w ciągu tygodnia od premiery, przeszło 200 tysięcy nabywców - poinformowało studio Dodge Roll.

Oznacza to, że produkcja lepiej sprzedała się na PC. Jak donosi serwis SteamSpy, na platformie Valve aktywowało ją ponad 150 tysięcy graczy. Pozostałe ~50 tysięcy kopii zakupili więc użytkownicy konsoli PlayStation 4, gdzie tytuł także jest dostępny.

Enter the Gungeon to gra z gatunku roguelike, której mechanika przypomina popularne The Blinding Isaac. Przemierzamy więc kolejne lokacje i oczyszczamy je z wrogów, a każde zużycie wszystkich dostępnych żyć oznacza permanentną śmierć i konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa. Tytuł wyróżnia przede wszystkim spory arsenał, bogaty w unikatowe bronie - od podstawowych pistoletów, przez strzelby czy potężne lasery. Warto dodać, że gra jest dostępna w języku polskim.


Sprawdź także:

Enter the Gungeon

Premiera: 05 kwietnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Enter the Gungeon to nietypowe połączenie strzelanki oraz dungeon crawlera. Za jego opracowanie odpowiada niezależne studio Dodge Roll.Historia gry opowiada o losach niez...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?