Titan Quest w maju zadebiutuje na iOS

Udany hack'n'slash na swoje 10-lecie trafi na urządzenia mobilne.

@ 03.04.2016, 17:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Titan Quest w maju zadebiutuje na iOS

Fani hack'n'slashy z pewnością doskonale kojarzą wydane w 2006 roku Titan Quest. W tym roku ten świetny tytuł obchodzi swoje 10 urodziny, więc niejako z tej okazji przyszykowano mobilną wersję gry.

Ta trafi na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu iOS za nieco ponad miesiąc - 19 maja. Nieco później zagrać mają także użytkownicy Androida. Za przeniesienie gry na ekrany przenośnych urządzeń odpowiada firma DotEmu, która wcześniej przyszykowała m.in. mobilne Heroes III HD. Więcej szczegółów na poniższym dzienniku dewelopera.

Akcja gry przenosi nas do starożytnej Grecji i Egiptu i opowiada o ucieczce tytanów z więzień, których celem jest sianie zła i zniszczenia wśród ludzi. Przy okazji starzy bogowie podejmują się walki z nowymi władcami świata, zaś decydujące słowo należy do ludzi. Celem gracza jest przemierzanie ogromnych połaci terenu w celu zbadania tajemnicy ucieczki i znalezienia sposobu na ponowne uwięzienie tytułowych Tytanów.


Sprawdź także:
Titan Quest

Titan Quest

Premiera: 26 czerwca 2006
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?