Dead Space we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Dobre wieści dla fanów serii Dead Space. Pierwszą jej odsłonę można odpalić na Xboksie One.

@ 31.03.2016, 15:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Dead Space we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Microsoft bezustannie poszerza listę gier, dostępnych w ramach wstecznej kompatybilności Xboksa One. Niedawno pisaliśmy o dodaniu do niej czterech pozycji, a dziś mamy informacje o kolejnej. Tym razem w zestawieniu pojawiło się klasyczne Dead Space.

Co to oznacza? Ano to, że jeśli posiadacie Dead Space w wersji dla Xboksa 360, możecie umieścić w czytniku konsoli Xbox One płytę z poprzedniej generacji (ewentualnie pobrać grę z Xbox Store) i cieszyć się ponownie tą wyjątkową produkcją. Gracze niedysponujący tym jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat, a preferujący Xboksa One, mogą naprawić swój błąd, dokonując zakupu.

Wkrótce do listy na pewno dołączą kolejne produkcje. Całe zestawienie kompatybilnych gier znajdziecie w tym miejscu.


Sprawdź także:
Dead Space

Dead Space

Premiera: 24 października 2008
PS3, XBOX 360, PC, MOB

Dead Space to produkt korporacji Electronic Arts, która tym razem zajęła się gatunkiem survival horrorów - tutaj liczy się tylko przeżycie, a cel ten owocuje stawaniem w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?