The Walking Dead: Season 3 ma zadebiutować jeszcze w tym roku

Prezes Telltale Games zdradza plany odnośnie The Walking Dead: Season 3, które wciąż jest niezapowiedziane.

@ 22.03.2016, 20:55
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

The Walking Dead: Season 3 ma zadebiutować jeszcze w tym roku

Studio Telltale Games obecnie w pocie czoła pracuje nad grą Batman: A Telltale Games Series, ale równolegle najwyraźniej powstaje także inny projekt - trzeci, niezapowiedziany jeszcze, sezon The Walking Dead.

Żywe Trupy zainicjowały masowe produkowanie przygodówek w ekipie Telltale. Wydana w 2012 roku produkcja szybko podbiła serca fanów będącego wówczas u szczytu popularności serialu, ale także niemal każdego fana zombiaków. Dzięki ogromnemu przychodowi, Telltale przygotowało serię gier bazujących na podobnej mechanice, opartych m.in. na licencji Gry o Tron, Fables, Borderlands czy Minecrafta. Choć bez wątpienia były to dobre tytułu, a niektóre z nich nawet bardzo, to mimo wszystko nie grały tak dobrze na emocjach odbiorcy jak pierwszy sezon The Walking Dead.  

Trzeci sezon tego cyklu ma więc pójść w nieco innym kierunku, oferując kompletnie nowe doznania. Wspomina o tym Kevin Bruner, dyrektor generalny studia Telltale Games, w wywiadzie z serwisem mashable. Póki co facet nie chce ujawniać szczegółów, bo gra nie została jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana, ale każdy powiew świeżości będzie tu mile widziany.

Premiera The Walking Dead: Season 3 miałaby odbyć się jeszcze w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?