Far Cry Primal otrzymało dość istotną aktualizację

Ubisoft opublikował łatkę dla gry Far Cry Primal, zmieniającą m.in. wygląd interfejsu użytkownika.

@ 16.03.2016, 11:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Far Cry Primal otrzymało dość istotną aktualizację

Jeśli gracie jeszcze w Far Cry Primal, mamy dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, skończyliśmy już nasz poradnik, więc zachęcamy do zerknięcia na niego, gdybyście mieli jakiekolwiek problemy. Po drugie, w sieci zadebiutowała łatka przeznaczona dla gry, wprowadzająca całkiem sporo zmian.

Ubisoft opublikował aktualizację dla Far Cry Primal, nie tylko eliminującą błędy, ale także zmieniającą wygląd tytułu. Deweloperzy dali nam bowiem możliwość wyłączenia interfejsu użytkownika. Dzięki temu na ekranie nie pojawiają się żadne wskaźniki, a na mini-mapie nie dostrzeżecie przeciwników.

Prócz tego poprawiono oświetlenie, animacje, wygląd otoczenia i wiele innych elementów, które nie do końca działały tak, jak powinny. Patch nie jest na szczęście jakiś ogromny. Wystarczy pobrać mniej więcej 570 MB. Niestety w chwili obecnej z jego dobrodziejstw skorzystają wyłącznie posiadacze wersji konsolowych. Wydanie dla komputerów zadebiutuje "wkrótce".


Sprawdź także:
Far Cry Primal

Far Cry Primal

Premiera: 01 marca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Far Cry Primal to kolejne dzieło firmy Ubisoft, reprezentujące popularny cykl, choć tym razem utrzymane w zupełnie nowych dla niego klimatach.Akcja została bowiem cofnięt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:05, 16.03.2016
Wyłączenie interfejsu na szczęście mi się nie przyda więc nie śpieszno mi do patcha Dumny