The Division - gracze zwiedzają niedostępne lokacje

Jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych. Gracze udowadniają to, spacerując po nieskończonych fragmentach Nowego Jorku z gry The Division.

@ 15.03.2016, 11:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Division - gracze zwiedzają niedostępne lokacje

Kacper w pocie czoła pracuje nad recenzją The Division. Gracze, równie zapracowani, szukają natomiast sposobów na to, jak dotrzeć w miejsca, które w grze obecnie są niedostępne. Co ciekawe, niektórym udało się wyjść poza Manhattan, a swoje znaleziska opublikowali w sieci.

Jednym z poszukiwaczy zaginionych miejsc jest użytkownik portalu YouTube, kryjący się pod pseudonimem Chaz. Postanowił on pozwiedzać zamknięte lokacje Nowego Jorku w The Division, snując przy okazji domysły na temat potencjalnych rozszerzeń, mogących je oddać do użytku graczy.

Film jego autorstwa znajdziecie poniżej, a nieco więcej domysłów na temat DLC, w tym sposób dotarcia do Central Parku, zamieszczono w ramach Reddit. Jak myślicie, co knuje Ubisoft? Odkryte miejscówki to wyłącznie tzw. zapychacze (placeholdery)? Czy w miarę upływu czasu otworzą one przed nami swoje tajemnice?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:19, 15.03.2016
Dużo ciekawych miejsc można zwiedzić Dumny Część to pewno zwykłe tło, ale część z tego pewnie w przyszłości stanie otworem za opłatą oczywiście.
0 kudoskehciu   @   12:45, 16.03.2016
Ubi pewno się zdenerwował jak to zobaczył. Ale przynajmniej wiadomo, dlaczego jest tylko część - reszty nie zrobili Dumny