System Shock Remastered na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy, prezentujący System Shock Remastered.

@ 15.03.2016, 10:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

System Shock Remastered na nowym zwiastunie

Czekacie na System Shock Remastered? Jeśli tak, to mamy dobre wieści. W sieci pojawił się krótki materiał filmowy, zawierający fragmenty rozgrywki z wspomnianego tytułu. Został on opublikowany z okazji imprezy Game Developers Conference 2016, która startuje już dzisiaj.

Film opublikowali sami deweloperzy, czyli ludzie ze studia Night Dive Studios. Trwa on mniej więcej 2 minuty, a ukazuje różne elementy produkcji. Całość wygląda na prawdę klimatycznie i jeśli twórcom uda się zachować charakter pierwowzoru, to szykuje się naprawdę zacne przedsięwzięcie.

Graficznie cudów co prawda nie ma, ale źle także nie jest. System Shock Remastered napędza bowiem silnik graficzny Unity. Narzędzie sprawdziło się już w wielu grach. Premiera przedsięwzięcia wciąż pozostaje nieznana. Wśród platform sprzętowych wymienia się - póki co - wyłącznie komputery.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 30 maja 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   10:46, 15.03.2016
Nie grałem w oryginał, więc teraz będzie dobra okazja. Jest trochę za bardzo kolorowo, ale może później to poprawią.
0 kudosKeiko   @   11:18, 15.03.2016
Nie ma co narzekać na grafikę, zmiana jest duża i to się liczy. Dwójkę zaczynałem parę razy, ale zawsze mnie coś rozpraszało i robiłem sobie przerwy po parę tygodni albo miesięcy. Może jak to wyjdzie, to się przejdzie dwie na raz.