Lokacja z oryginalnego Mirror's Edge odtworzona w Call of Duty 4

Mirror's Edge było i jest oryginalną grą, którą trudno porównać z czymś innym. Jej świat odtworzono w Call of Duty 4.

@ 12.03.2016, 12:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, ps4, xbox one

Lokacja z oryginalnego Mirror's Edge odtworzona w Call of Duty 4

Pamiętacie oryginalną lokację miejską z pierwszego Mirror's Edge? Nowoczesne wieżowce, sterylne otoczenie, wyrazistą kolorystykę i duże przestrzenie? No tak, to było coś, a ktoś zdecydował się ten świat umieścić w równie popularnej grze Call of Duty: Modern Warfare 4.

Jeden z autorów modyfikacji do wspomnianej wcześniej strzelanki Infinity Ward pochwalił się na swoim koncie w ramach YouTube, że przygotowuje nową lokację na rzecz nadal popularnego multipleyera w czwartej części Call of Duty. Wykorzystał on lokację z prologu do Mirror's Edge, gdzie Faith uczyła się parkouru biegając po miejskich dachach budynków.

W finalnej wersji tego moda znaleźć tam mamy pięć pokojów: bounce, weapons, sniper, knife, shotgun. Wszystko to w modzie "Cod4 Deathrun Map", gdzie jeden gracz stara się przejść przez planszę pełną przeszkód, a pozostali próbują go wyeliminować.

W tym roku zagramy w kontynuację przygód pięknej Faith. DICE od wielu lat opracowują ten tytuł, który w przedpremierowych zapowiedziach ma być o wiele większą grą, aniżeli oryginał, umiejscowioną w otwartym świecie o podobnej charakterystyce. Trzeba zatem trzymać kciuki za Mirror's Edge Catalyst, bo tak oryginalnych produkcji dzisiaj nie wydaje się wiele.


Sprawdź także:
Mirror's Edge

Mirror's Edge

Premiera: 16 stycznia 2009
PC, PS3, XBOX 360

Mirror's Edge jest jedyną w swoim rodzaju grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby. Nawiązując do głośnych tytułów pokroju Assassin's Creed oraz Tomb Raider,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?