Mirage: Arcane Warfare - gra twórców Chivalry na pierwszym zwiastunie

Twórcy Chivalry: Medieval Warfare powracają z kolejną sieciową produkcją.

@ 10.03.2016, 09:43
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Mirage: Arcane Warfare - gra twórców Chivalry na pierwszym zwiastunie

Odpowiedzialna za popularne Chivalry: Medieval Warfare, firma Torn Banner Studios ogłosiła dziś kolejną produkcję, którą będzie miała nadzieję przyciągnąć miłośników multiplayerowej akcji. Tym razem jednak szykuje nam się odrobina przerwy od płytowych zbrój i umiarkowanych krajobrazów, gdyż twórcy planują wrzucić graczy do świata, w którym magia jest nie tylko istotą konfliktu, ale również najskuteczniejszym orężem.

Mirage: Arcane Warfare pozwoli graczom wziąć udział w bitwach toczonych nie tylko z wykorzystaniem przypominającego arsenał dostępny w poprzedniej grze studia, ale również za pomocą potężnych umiejętności magicznych. Dostępne dla nas umiejętności, konwencjonalny oręż oraz magiczne zaklęcia mają zależeć od wybranej przez nas klasy, których skuteczność będzie uzależniona nie tylko od naszych umiejętności, ale także od charakteru wykonywanego zadania czy trybu, w którym rozegra się bój. Zmiany dotknęły jednak nie tylko charakteru i istoty rozgrywki, ale również samej prezencji - tym razem przyjdzie nam ścierać się w orientalnych miejscówkach inspirowanych Arabią i Persją.

Premiera gry w wersji na PC-ty zaplanowana jest jeszcze na ten rok, a więcej informacji można odszukać na oficjalnej stronie gry, bądź w umieszczonym poniżej pierwszym zwiastunie gry.


Sprawdź także:
Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare

Premiera: 16 października 2012
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agat...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   22:19, 10.03.2016
Widzę, że twórcy pozostają w tej samej formie tylko otoczenie się zmienia.