Kolejne 20 minut rozgrywki z gry Dark Souls III na PlayStation 4

Jeżeli jesteście gotowi na śmierć i oczekujecie Dark Souls III, to warto przedpremierowo sprawdzić grę w akcji na PS4.

@ 08.03.2016, 11:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Kolejne 20 minut rozgrywki z gry Dark Souls III na PlayStation 4

W Sieci pojawił się kolejny materiał przedstawiający grę Dark Souls III w edycji na PlayStation 4. Tytuł, a raczej jego początek włącznie z kreatorem postaci, możecie zobaczyć na 20-minutowym materiale wideo.

Całość oczywiście jak najbardziej daje radę i warto się tematem zainteresować. Na początku trafimy do prostego kreatora postaci, w którym, podobnie jak w poprzednich odsłonach, przygotujemy swoje alter ego. Tytuł pod tym względem nie rozwinął się jakoś znacząco, ale opcje i tak wydają się być wystarczające i błyskawicznie przechodzimy do rozgrywki właściwej. Tam już nie ma zmiłuj i od samego początku gra jest dużym wyzwaniem.

W edycji na PlayStation 4 zauważyć można nienaganną animację bohatera oraz stabilność wyświetlanej grafiki. Tytuł szerzej opisywaliśmy w naszym playteście pod tym adresem. Jeżeli tylko macie chwilę, to sprawdźcie tekst.

Gra zadebiutuje już z dniem 12 kwietnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
Dark Souls III

Dark Souls III

Premiera: 12 kwietnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Dark Souls III to kolejna odsłona słynnej serii, opracowanej przez studio From Software. Twórcy nie wprowadzają w niej żadnych rewolucyjnych zmian, pozostając przy sprawd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?