Project CARS otrzyma edycję Game Of The Year

Na wiosnę ukaże się wzbogacona wersja zeszłorocznego wyścigowego symulatora Project CARS.

@ 05.03.2016, 14:52
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

Project CARS otrzyma edycję Game Of The Year

Mimo drobnych niedociągnięć i ograniczonej ilości dostępnej w grze zawartości, Project CARS zostało całkiem ciepło przyjęte przez fanów cyfrowej motoryzacji. Jak ogłoszono dziś za sprawą notki prasowej oraz apetycznego materiału filmowego, odpowiedzialne za spłodzenie produkcji Slightly Mad Studios przygotowuje na tegoroczną wiosnę wzbogaconą edycję GOTY, zawierającą dodatkowe samochody i kilka innych detali.

W stosunku do oryginalnej wersji gry, edycja GOTY będzie zawierać przede wszystkim 50 nowych pojazdów, w tym dwa superszybkie wózki sygnowane logotypem włoskiego Pagani Automobili S.p.A. - Zondę Revolucion oraz Huayrę BC. To oczywiście nie koniec nowości oferowanych przez pracujących w pocie czoła developerów. Rozszerzona edycja to także świeże lokacje (Nürburgring połączone z torem GP), zestaw ponad 60 pieczołowicie wyselekcjonowanych wzorów oklein oraz masa pomniejszych poprawek.

Miłośnicy wyścigów, którzy posiadają już wydaną wcześniej wersję gry, nie mają specjalnych powodów do zmartwień - twórcy obiecują, że zawartość zaplanowanej na wiosnę reedycji będzie możliwa do zdobycia także przez posiadaczy "podstawki". Edycja GOTY Project CARS wyląduje na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.


Sprawdź także:
Project CARS

Project CARS

Premiera: 08 maja 2015
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, PS4, XBOX ONE

Project CARS to zupełnie nowe dzieło doświadczonego studia Slightly Mad, autorów m.in. serii SHIFT. Ekipa ta, po rozwiązaniu umowy z Electronic Arts, podjęła się stworzen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?