Twórcy Trine przygotowali ciekawą promocję. Graj, aby kupić taniej!

Najnowszy projekt studia, Shadwen, już wkrótce będzie można kupić za marne grosze?

@ 25.02.2016, 09:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy Trine przygotowali ciekawą promocję. Graj, aby kupić taniej!

Studio Frozenbyte, twórcy serii Trine, już niedługo opublikuje swój kolejny projekt - Shadwen. Tytuł już teraz możecie pobrać w formie wersji demo, a im więcej w niego pogracie, tym taniej kupicie wydanie finalne.

Shadwen to skradanka, która jeszcze w tym roku powinna trafić do posiadaczy komputerów. Jeśli podoba Wam się zamieszczony poniżej zwiastun, to koniecznie pobierzcie wersję demonstracyjną tytułu. Jest ona obecnie dostępna w ramach sklepów GoGHumble Store oraz Steam. Następnie grajcie, grajcie, grajcie.

W chwili pisania niniejszej wiadomości cena gry to $31, ale gracze zebrali do tej pory zaledwie nieco ponad 250 tysięcy punków. Licznik jednak cały czas idzie w górę, a cena w dół.


Sprawdź także:
Trine

Trine

Premiera: 02 lipca 2009
PC, PS3

Trine to dynamiczna platformówka zrobiona na wzór oldschoolowych produkcji, co świetnie podkreśla system sterowania i perspektywa patrzenia na kierowanego bohatera. Pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?