Risk of Rain doczeka się premiery na sprzęcie Sony

Nad Vitą i PS4 zawisły zwiastujące deszcz chmury, chociaż w tym wypadku jest to jak najbardziej pozytywna informacja.

@ 24.02.2016, 18:32
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, psv, ps4

Risk of Rain doczeka się premiery na sprzęcie Sony

Wydany w 2013 roku Risk of Rain to gra niezależna autorstwa studia Hopoo Games, która szybko podbiła serca zwolenników trudnych, wypełnionych akcją roguelike'ów. Tytuł, mimo że nie zachwyca graficznie, dorobił się niezwykle pochlebnych opinii, za sprawą dobrze przemyślanej mechaniki zabawy, połączonej z generatorem losowych poziomów i kilkoma innymi, miłymi dodatkami, pokroju lokalnego trybu wieloosobowego.

Jak potwierdzono dziś na oficjalnym blogu PlayStation, gra w końcu wyląduje na konsolach Sony, a w ramach zadośćuczynienia za długi czas oczekiwania deweloperzy pracują w pocie czoła by wyposażyć ją w nową zawartość. Wersja przeznaczona na PS4 i Vitę będzie obsługiwać usługi Cross-Buy i Cross-Play, oferując graczom sieciowy matchmaking, możliwy do połączenia z lokalną rozgrywką wieloosobową.

Więcej informacji na temat produkcji możecie zobaczyć na świeżutkim trailerze, zwiastującym nadejście reedycji. Figurująca w nim data premiery jest może dosyć kryptyczna (Early 2016), jednak pozwala mieć nadzieję na rychłe wydanie produkcji.


Sprawdź także:
Risk of Rain

Risk of Rain

Premiera: 08 listopada 2013
PC

Risk of Rain to gra niezależna autorstwa studia Hopoo Games, która została sfinansowana w serwisie Kickstarter. Jest to zręcznościowa platformówka z elementami gatunku...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?