Sukces gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy !

Firma Lucas Arts ma ogromną przyjemność pochwalić się niezwykle wysoką popularnością gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy.

@ 21.09.2006, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps2, psp, xbox, xbox 360, gc, gba

Sukces gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy !

Firma Lucas Arts ma ogromną przyjemność pochwalić się niezwykle wysoką popularnością gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy. Przedstawiciele korporacji poinformowali, że wspomniany tytuł do tej pory sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. Co ciekawe rezultat ten udało się uzyskać w przeciągu zaledwie kilku dni od premiery gry. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy trafiło do sklepów 12 września, a w ciągu pierwszego tygodnia znalazło około 1.100.000 nabywców.

Sukces gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy !

Do sukcesu przyczyniło się zapewne wydanie programu na wiele platform sprzętowych, oraz oczywiście spore zainteresowanie pierwowzorem. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy zebrało bardzo wysokie oceny wśród krytyków i wciąż nie słabnie zainteresowanie graczy. Warto przypomnieć, że gra znajduje się na pierwszym miejscu rankingu najlepiej sprzedających się gier w UK!

Sprawdź także:
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Premiera: 12 września 2006
PC, DS, PS2, PSP, XBOX, XBOX 360, GC, GBA

Po raz drugi w historii, światowy producent zabawek LEGO, wraz z jedną z największych firm rozrywki multimedialnych, stworzyli grę opartą o gwiezdną sagę. Tym razem dy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?