Pillars of Eternity – łatka 3.01 już dostępna

Obsidian Entertaiment przygotowało kolejną łatkę usprawniającą Pillars of Eternity na wielu płaszczyznach rozgrywki. Patch oznaczono numerkiem 3.01.

@ 23.02.2016, 20:52
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc

Lista poprawek, które zawitały do Pillars of Eternity do krótkich nie należy, co świadczy o tym, że studio Obsidian nie spoczywa na laurach. Od premiery gry minął niemalże rok, lecz twórcy nieustannie starają się usprawniać swoje dzieło wydając kolejne patche.

Do głównych zmian, jakie wniosła łatka 3.01, należą poprawki związane ze zbieraniem przedmiotów oraz zawieszaniem się gry po ukończeniu niektórych przygód. Twórcy zajęli się również usprawnieniem działania zaklęć oraz systemu odblokowywania przedmiotów dla poszczególnych klas postaci. Ponadto w kwestii samej rozgrywki aktualizacja wpłynęła m.in na działanie pułapek.

Deweloperzy nie zapomnieli również o interfejsie użytkownika. Pojawiły się nowe ikony, przyciski oraz wyeliminowano bugi trapiące bestiariusz.


Sprawdź także:

Pillars of Eternity

Premiera: 26 marca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity to powrót do chwały klasycznych gier cRPG - takich, jak Baldur's Gate oraz Icewind Dale. Za produkcją stoi studio Obsidian Entertainment.Akcja Pillars...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?