Alto's Adventure - świetna gra z iOS trafiła na Androida

Gra, w której gonimy lamy na snowboardzie jest już dostępna na Androidzie.

@ 11.02.2016, 12:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob, free 2 play

Alto's Adventure - świetna gra z iOS trafiła na Androida

W grach mobilnych prostota często jest najlepszym rozwiązaniem, i z podobnego założenia wyszli twórcy Alto's Adventure. Tytuł ten podbił w zeszłym roku zestawienie Best of 2015 w App Store, a także zgarnął wiele branżowych nagród, oczywiście tych przyznawanych w ramach mobilnego grania. Od dziś mogą zagrać w niego także użytkownicy systemu Android - i to za darmo.

W Alto's Adventure wcielamy się w miłośnika snowboardu, który musi dogonić swoje lamy, jakie chwilę wcześniej zwiały z zagrody. Szybko okazuje się jednak, że nie to jest głównym celem, ale po prostu zjeżdżanie w dół i wykonywanie przy tym rozmaitych tricków. Te z początku są dość ograniczone, ale szybko zyskujemy dostęp do kolejnych kombinacji czy ulepszeń (jak chociażby wingsuit). Całość jest banalna w założeniach, ale wciąga. Podobnie zresztą jak oparte na niemal identycznych zasadach Ski Safari. 

Tym, co wyróżnia Alto's Adventure, jest bardzo ładna i zarazem estetyczna oprawa wizualna, umilająca kolejne zjazdy. A skoro to wszystko za darmo (ze sporadycznie wyskakującymi reklamami), to grzech nie spróbować. Tytuł pobierzecie z Google Play.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?