Dungeons 2 przeznaczone dla PS4 wyląduje w kwietniu bieżącego roku

Posiadacze PlayStation 4 aspirujący do tytułu mistrza podziemi już niedługo dostaną szansę nabycia całkiem interesującej, strategicznej pozycji.

@ 11.02.2016, 11:48
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
ps4

Dungeons 2 przeznaczone dla PS4 wyląduje w kwietniu bieżącego roku

Dungeons 2 - wydana w zeszłym roku kontynuacja RTS-opodobnego tytułu spod dłuta Realmforge Studios - pojawi się również na najnowszym sprzęcie Sony. Oferowana ze sporym zestawem dodatkowej zawartości PS4-kowa wersja gry może się okazać szczególnie interesująca dla graczy, do których przemawia (całkiem niespotykana na konsolach) wizja strategicznej rozgrywki w iście Dungeon-Masterowym sosie.

Główne mięsiwo rozgrywki stanowi bowiem sprawowanie pieczy nad lochem pełnym mitycznym stworzeń, działających w imieniu gracza, wcielającego się w rolę mrocznego władcy zła i chaosu. Posadka o tyle kusząca, że poza regularnie uzupełnianym zapasem służalczych pomagierów, jako avatarowi Zła Absolutnego przypadnie nam również w udziale możliwość zarządzania zarówno warstwą ekonomiczną (podziemia), jak i militarną (kontrolowana przez przebrzydłych ludzi powierzchnia) całego przedsięwzięcia.

Przygotowywana z myślą o kwietniowej premierze edycja konsolowa zostanie wyposażona we wszystkie atrakcje znane z PC-towej wersji gry (włącznie z gadatliwym narratorem), wliczając w to wydane za pośrednictwem Steama pakiety DLC (A Chance of Dragons, A Song of Sand and Fire oraz A Clash of Pumpkins). W zestawie z grą otrzymamy również dwie mapy, dawniej oferowane jako ekskluzywna zawartość dla osób składających zamówienia przedpremierowe.

Nasze wewnętrzne, wirtualne zło przyzwiemy dopiero 22 kwietnia, kiedy gra pojawi się w sprzedaży, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Więcej informacji na temat gry można znaleźć na blogu PS4 lub w naszej recenzji.


Sprawdź także:
Dungeons 2

Dungeons 2

Premiera: 24 kwietnia 2015
PC

Dungeons 2 to strategia autorstwa Realmforge Studios łącząca w sobie elementy charakterystyczne dla klasycznych RTS-ów z zarządzaniem podziemnym lochem w stylu Dungeon Ke...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?