Seria Call of Duty sprzedała się już w nakładzie przekraczającym 250 mln egzemplarzy

Firma Activision chwali się, że ich flagowa marka, Call of Duty, rozeszła się na całym świecie w liczbie przekraczającej 250 milionów sztuk.

@ 15.01.2016, 13:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps, ps2, ps3, psp, xbox, xbox 360, wii, psv, ds, wiiu, ps4, xbox one

Seria Call of Duty sprzedała się już w nakładzie przekraczającym 250 mln egzemplarzy

Mało jest gier na świecie, które są w stanie pochwalić się tak dobrym, jak Call of Duty, wynikiem sprzedaży. Rokrocznie kolejne odsłony serii rozchodzą się wyśmienicie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Gra wciąż cieszy się ogromną popularnością.

W związku z tym Activision postanowiło się pochwalić wynikami sprzedaży całego cyklu. Ze specjalnej informacji, wystosowanej przez generalnego managera Call of Duty, Roba Kosticha, wynika, że seria do dnia dzisiejszego jest w rękach ponad ćwierci miliarda ludzi. Kostich zdradził też, że Call of Duty było najlepiej sprzedającą się marką w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku, 7 rok z rzędu.

"Call of Duty przekroczyło 250 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. To osiągnięcie udało nam się zdobyć dzięki naszym ekipom deweloperskim i byłoby niemożliwe bez niesamowitej pasji, jaką posiada społeczność Call of Duty".

Kostich powiedział też, że nie może się doczekać co przyniesie rok 2016. Tegorocznej jesieni dostaniemy Call of Duty od Infinity Ward. Studio miało 3 lata na przygotowanie swojego projektu, liczymy więc na zupełnie nowy silnik graficzny i coś, co wręcz powali nas na kolana, prawda?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?