Mod dla Dying Light pozwala przejść pierwszy poziom Mirror's Edge

Wygląda na to, że narzędzia do modowania Dying Light to całkiem solidny pakiet. Jeden z fanów gry przygotował z ich pomocą pierwszy poziom Mirror's Edge.

@ 07.01.2016, 12:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Mod dla Dying Light pozwala przejść pierwszy poziom Mirror's Edge

Dying Light zadebiutowało blisko rok temu. Od tamtej pory deweloperzy udostępnili sporo łatek i aktualizacji, a w jednej z nich oddano w ręce graczy narzędzia do modowania. Te zostały skrzętnie wykorzystane, a efektem pracy z nimi jest sporo fajnych aplikacji, jak np. mod pozwalający ponownie przeżyć wstęp do gry Mirror's Edge.

Za modyfikację odpowiedzialny jest użytkownik Steam Workshop, zwany Elimina. Opracował on znaną i lubianą miejscówkę, rozpoczynającą grę Mirror's Edge. Poziom wciąż nie jest w 100% gotowy, ale już teraz wygląda bardzo dobrze. Autor zastosował bowiem odpowiednią kolorystykę. Odtworzył też pieczołowicie poszczególne struktury miejscówki. Całość możecie zobaczyć na screenach w niniejszej wiadomości oraz tutaj.

"Ta mapa to dokładna kopia 1:1 mapy ze wszystkimi rogami oraz detalami, opracowana z wykorzystaniem elementów z Dying Light", napisał twórca modu.


Sprawdź także:
Mirror's Edge

Mirror's Edge

Premiera: 16 stycznia 2009
PC, PS3, XBOX 360

Mirror's Edge jest jedyną w swoim rodzaju grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby. Nawiązując do głośnych tytułów pokroju Assassin's Creed oraz Tomb Raider,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?