Grand Theft Auto Online - tryb „Naboje na wagę złota” już dostępny

Studio Rockstar opublikowało kolejną aktualizację do Grand Theft Auto: Online. Wprowadza ona nowy tryb rozgrywki i jest dostępna wyłącznie na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji.

@ 09.12.2015, 23:06
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Grand Theft Auto Online - tryb „Naboje na wagę złota” już dostępny

Tryb zwany „Naboje na wagę złota” to kolejna pokręcona koncepcja na zabawę w trybie sieciowym piątej odsłony Grand Theft Auto. Twórcy modyfikują zasady klasycznego LTS'a (Ostatnia Drużyna Wygrywa), oferując rozgrywkę wymagającą sprytu i pomysłowości. W nowym trybie naprzeciwko siebie stanie 4 graczy, a zasada jest prosta: wygrywa ten, kto wyeliminuje całe towarzystwo. Aby było ciekawiej, każdy uczestnik rundy zaczyna ją z dwoma pociskami w magazynku. Poniżej fragment notki opisującej nową formę zabawy, która pochodzi ze strony głównej produkcji:

„Zabij bądź daj się zabić. W tym trybie każdy na każdego należy wykazać się odpowiednimi umiejętnościami, w tym celnością, podstępem i wyczuciem czasu. Miłośnicy ukrywania się i siedzenia w jednym miejscu powinni uważać – tutaj 5 sekund bezruchu oznacza ujawnienie znacznika na mapie, co ułatwia innym, dynamicznie korzystającym z osłon, odstrzelenie takiego delikwenta".

Ponadto "Naboje na wagę złota" można rozgrywać w nowych miejscówkach, "otworzonych" w GTA: Online wraz z aktualizacją. Są to: posiadłość Michaela, jednego z trzech głównych bohaterów trybu fabularnego, położona w Rockford Hills; oraz klub nocny o nazwie Tequi-la-la.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online

Premiera: 01 października 2013
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Grand Theft Auto Online to sieciowy tryb rozgrywki w Grand Theft Auto V, w którym tworzymy swoją postać, a następnie wyruszamy na ulice Los Santos i Hrabstwa Blaine, by w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?