Ruszyła zamknięta beta Elite Dangerous: Horizons

Zgodnie z wcześniejszymi założeniami wczoraj wystartowały beta-testy najnowszego rozszerzenia do imponującego Elite: Dangerous. Dodatek o tytule Horizons przetestować mogą wszyscy fani gry, którzy złożyli nań przedpremierowe zamówienie.

@ 01.12.2015, 17:48
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Mimo względnego braku wciągających zadań i kontraktów, wirtualny wszechświat przedstawiony w najnowszym Elite potrafił na dłużej zatrzymać, spragnionych kosmicznej eksploracji, graczy, wywołując piorunujące wrażenie za sprawą imponującej prezencji oraz poczucia wolności. Od premiery podstawowej wersji gry minęło już jednak nieco czasu, a w nadciągającym rozszerzeniu twórcy z Frontier Developments postanowili nieco wzbogacić występujące w niej systemy, aby sprawiała ona wrażenie znacznie mniej sterylnej niż dotychczas. W efekcie Horizons pozwoli nam jeszcze bliżej zapoznać się z zawartymi w produkcji ciałami niebieskimi, umożliwiając graczom lądowanie na powierzchni planet. Otwiera to przed nami nie tylko wrota do jeszcze bardziej pieczołowitej eksploracji, ale również pozwoli graczom brać udział w zupełnie nowych, planetarnych zadaniach.

Poza nowymi systemami, związanymi z bliższym poznawaniem wirtualnych światów, rozszerzenie przyniesie ze sobą również zestaw usprawnień i modyfikacji, a w tym m.in. w interfejsie gracza, sposobie renderowania obiektów oraz futurystycznych komponentach dla dostępnych w produkcji kosmicznych promów.

Dostęp do bety można - póki co - uzyskać jedynie poprzez złożenie pre-ordera na nadciągającą, wzbogaconą wersję tytułu. Horizons zostanie bowiem wydany w formie osobnego produktu, jednak ze specjalną, dziesięciodolarową, zniżką dla posiadaczy podstawki. Ostateczna data premiery Horizons nie jest jeszcze znana, ale powinna nastąpić przed końcem bieżącego roku kalendarzowego.


Sprawdź także:

Elite: Dangerous

Premiera: 16 grudnia 2014
PC, XBOX ONE

Elite: Dangerous to kolejna odsłona serii Elite, wyprodukowana przez zespół Frontier Developments. Grę rozpoczynamy z niewielką ilością pieniędzy i podstawowym statkie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?