Warner Bros. Montreal pracuje nad dwoma grami w uniwersum DC Comics

Jest jeszcze nadzieja dla Człowieka-Nietoperza? Czy może deweloperzy szykują coś zupełnie nowego?

@ 30.11.2015, 09:32
pc, ps4, xbox one

Batman: Arkham Origins nie był grą idealną pod względem technicznym, ale nawałnica błędów dotknęła go na pewno w mniejszym stopniu niż tegorocznego Arkham Knight. Właśnie za pierwszą z przytoczonych produkcji odpowiedzialna jest ekipa Warner Bros. Montreal, która aktualnie pracuje nad dwoma tytułami w uniwersum DC Comics.

Taka informacja padła na oficjalnej stronie internetowej. Kanadyjska firma zatrudni pracowników do pomocy przy rozszerzaniu komiksowego świata, za pomocą dwóch produktów AAA. Nie podano żadnych konkretów, plotki jednak sugerują, że w jednej z gier wcielimy się znów w Batmana, a fabuła projektu ulokowana zostanie między Origins, a Asylum. Wierząc pogłoskom, drugi tytuł przybliży nam losy grupy Suicide Squad. W jej skład wchodzili między innymi Deadshot, Captain Boomerang, czy Harley Quinn.

Oby tylko Warner Bros. Montreal poszło lepiej niż RockSteady.


Sprawdź także:

Batman: Arkham Origins

Premiera: 25 października 2013
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, MOB

Batman: Arkham Origins to kolejna część z serii Batman: Arkham, w której gracz wciela się w tytułowego Batmana i musi stawić czoła wielu przeciwnościom, czy to w postaci ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:44, 30.11.2015
Ja bym nie narzekał gdyby zajęli się innymi wcieleniami Batmana, albo też jakąś inną postacią. W końcu jest ich jeszcze trochę do wyboru Dumny
0 kudosIgI123   @   17:39, 30.11.2015
Znowu WBM? Pewnie będzie tak samo jak z Origins, czyli skok na kasę i powielanie starych schematów. Dla mnie seria Arkham to tylko fenomenalna trylogia od Rocksteady, nic więcej.
Tym niemniej, pomysł z Suicide Squad mógłby się udać. Kilka postaci, każda mająca inny gameplay.
0 kudosKrru   @   20:23, 30.11.2015
Myślałem, że skończyli już z Batmanem. Zrobią z tej serii growego tasiemca.
0 kudosFestus_   @   22:58, 30.11.2015
Twórcy lubią korzystać z gotowych schematów, tym bardziej jeśli te przynoszą zyski. Trochę to wzbudza u mnie mały niesmak, ale nie skreślam gier, które jeszcze nie zostały wydane.