Anno 2205 - Ubisoft szykuje kilka paczek DLC, w tym również darmowe dodatki

Ubisoft nakreślił swoje plany wydawnicze, związane z dodatkami do wydanego niedawno Anno 2205. Poza nowymi informacjami w temacie zapowiadanych wcześniej rozszerzeń, zdradzono również kilka szczegółów na temat nadchodzącego, darmowego DLC.

@ 26.11.2015, 08:35
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Anno 2205 - Ubisoft szykuje kilka paczek DLC, w tym również darmowe dodatki

Jak wynika z doniesień opublikowanych na blogu Ubisoftu, Anno 2205 doczeka się w najbliższej przyszłości sporej dawki dodatkowej zawartości, w postaci szeregu płatnych i darmowych rozszerzeń. Na pierwszy ogień wszyscy posiadacze kopii gry otrzymają dostęp do drobnego DLC zatytułowanego Wildwater Bay - dodatkowej sesji umiejscowionej na powierzchni Ziemi. Twórcy obiecują, że nowy kawałek lądu będzie stanowić największą sesję dostępną w grze, zawierającą spory obszar kontynentalny oraz kilka pomniejszych wysepek. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w Wildwater Bay wylądujemy już w styczniu przyszłego roku.

Zaledwie miesiąc później ukazać ma się pierwsze rozszerzenie "z krwi i kości", o dość wymownym tytule Tundra. Dodatek ma zawierać zupełnie nowy rodzaj terenu (zgadnijcie jaki), oferujący możliwość tworzenia niespotykanych wcześniej łańcuchów logistycznych. Nie zabraknie również nowych wyzwań i wątków fabularnych. Deweloperzy, póki co, nie zdradzili planowanej daty premiery drugiego z zapowiedzianych rozszerzeń (Orbit).

Gdyby tego było mało, twórcy zapowiedzieli również nadciągający w najbliższej przyszłości patch, mający poprawić optymalizację oraz naprawić kilka uporczywych błędów.


Sprawdź także:
Anno 2205

Anno 2205

Premiera: 03 listopada 2015
PC

Anno 2205 to gra strategiczno-ekonomiczna stworzona przez zespół Blue Byte Software na zlecenie firmy Ubisoft.Produkcja reprezentuje gatunek tak zwanych city builderów, c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?