Game of Thrones: A Telltale Games Series – potwierdzono prace nad drugim sezonem epizodycznej przygodówki

Studio Telltale Games, twórcy Game of Thrones: A Telltale Games Series, po zakończeniu pierwszego sezonu, potwierdzili już, iż trwają prace nad kolejnym.

@ 21.11.2015, 17:07
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Game of Thrones: A Telltale Games Series – potwierdzono prace nad drugim sezonem epizodycznej przygodówki

Game of Thrones: A Telltale Games Series doczekało się ostatniego odcinka pierwszego sezonu, o czym informowaliśmy przed kilkoma dniami. Nie trzeba było więc czekać zbyt długo, aby twórcy takich hitów, jak The Walking Dead, czy The Wolf Among Us ogłosili, iż nadchodzi druga seria ich produkcji. Informacja ta wypłynęła podczas wypowiedzi szefa studia Telltale, Kevina Brunera, udzielonej redakcji The Hollywood Reporter.

Oto jej fragmenty:

"Po finale pierwszego sezonu, który pojawił się w tym tygodniu, jestem zaszczycony mogąc potwierdzić, że nadchodzi kolejny i aktualnie trwają nad nim prace", mówi Bruner.

"Po tym sezonie zdajemy sobie sprawę, iż dokonane wybory będą wywoływały pozostające na długo efekty w późniejszych epizodach, lecz na ten moment nie jesteśmy gotowi, aby mówić o szczegółach", dodaje.

Game of Thrones: A Telltale Games Series to produkcja z gatunku gier przygodowych nastawiona na opowiadanie fabuły i wybory moralne. Pierwszy sezon serii ukazał się w wersji pudełkowej na komputerach osobistych, konsolach obecnej jak i poprzedniej generacji, z pominięciem platform mobilnych.


Sprawdź także:
Game of Thrones: A Telltale Games Series

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Premiera: 02 grudnia 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, MOB

Game of Thrones: A Telltale Games Series to kolejna gra przygodowa studia Telltale Games, tym razem oparta na serialu telewizyjnym Gra o Tron. Tytuł został podzielony na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   21:07, 13.02.2018
No i? Będzie drugi sezon, czy nie?