Twierdza: Krzyżowiec II dostępna na GOG Galaxy

Twierdza: Krzyżowiec II właśnie zadebiutowała na GOG Galaxy - nowym systemie dystrybucji cyfrowych wersji gier. Tym samym gra jest pozbawiona zabezpieczeń DRM.

@ 20.11.2015, 23:01
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Studio Firefly, twórcy cenionej serii gier strategicznych Twierdza (w oryginale Stronghold), zapowiedzieli wydanie najnowszej odsłony cyklu - Twierdza: Krzyżowiec II - na platformie GOG Galaxy (jednocześnie na stronie GOG.com). Dzięki temu tytuł, który do tej pory współpracował ze Steamem, został pozbawiony zabezpieczeń DRM, a to oznacza, że każdy fan, wolnej od wszelkiego rodzaju internetowych zabezpieczeń rozgrywki, będzie zadowolony.

Oprócz tego poinformowano, że producenci mają zamiar wypuścić na GOG-u pozostałe swoje gry:

"Chcemy wydawać kolejne tytuły na GOG. Jeśli zaktualizujemy stare, jak w przypadku gier HD, będą one dostępne bez DRM na GOG. Dotyczy to również nowych gier z serii Twierdza, które zostaną stworzone przez Firefly. Wielu naszych fanów ceni sobie gry bez DRM, dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z GOG" - powiedział Nick Tannahill, menedżer ds. marketingu w Firefly Studios.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?